St. žáci – Dobrá, 4:3(2:2), hodnocení.

Sestava: Miolla, Brettschneider, Duda, Chudjak, Petržela, Suchánek, Kubala, Vokoun, Krosčen, Urbánek, Šimek, Štěpaník, Michna

Hosté přijeli s velkou podporou diváků. Ti je od začátku utkání hnali a povzbuzovali. Hosté hráli pěkný fotbal, byli rychlejší a líp kombinovali. Tak se v 9 minutě utkání ujali vedení. Ve 20 min. přidali druhou branku a já to osobně viděl na velký debakl. Po tom druhém gólu však podle mě hosté polevili ve své píli a zvolnili tempo. Ve 23 minutě se prosadil Honza Kubala a snížili jsme na 1:2. Ve 31 minutě zahrál hostující hráč ve čtverci rukou a rozhodčí nařídil penaltu. Tu kopal Honza Kubala, podařilo se mu trefit přímo brankáře hostů. Ten míč sice vyrazil, ale nejdříve se k míči dostal Filip Urbánek, který vsítil branku. Ve druhé půli nás hosté stále zlobili. Byli pořád hbitější a nebezpečnější. Přesto jsme další branku vsítili ve 48 minutě my. Po rychlém brejku, kdy Honza Kubala přihrávkou za obránce, která měla oči našel Valentina a ten se nemýlil. Krásná akce. V 55 minutě hosté vyrovnali na 3:3. Hosté měli spoustu šancí, mnoho rohových kopů, které zaváněly gólem. V naší síti však nic dalšího neskončilo. Naopak jsme v 62 minutě vstřelili další branku. Valentino vstřelil gól z volného přímého kopu. Brankář hostů jen sledoval míč jak mu zapadnul pod břevno. I přes velkou snahu hostů, další branka nepadla. I přesto, že jsme vyhráli, jako mužstvo jsme moc pěkný fotbal nepředvedli. Řada hráčů zůstala daleko za svým maximem.

Zápas proti Těrlicku se mi líbil daleko víc. Hráči do toho prostě dali minulý týden víc energie a úsilí.

Oceňuji, že se hráčům dnes podařilo otočit výsledek za nepříznivého stavu 0:2.

S výhrou jsem samozřejmě také spokojen. 3 body zůstaly doma a to se počítá.